STRZYŻENIE I PIELĘGNACJA PSÓW I KOTÓW


Nowość! Kąpanie dużych i małych psów

Zalana łazienka, kałuże na podłodze i mokry pies, który ucieka po całym mieszkaniu… Znacie to? Jeśli macie dość kąpania psa w domu, zapraszamy do naszej Przychodni. W naszej przestronnej wannie zmieszczą się nawet duże psy. Zadbamy o to, żeby było im wygodnie. A Wy zyskacie nie tylko czystego psa, ale i czyste mieszkanie 😉

Dlatego Przychodnia Manta wzbogaciła się o nowoczesną wannę przeznaczoną do kąpieli psów każdej wielkości. Od teraz możesz przyjść i zapewnić swojemu pupilowi ochłodę w gorące dni, wyczyścić go z uporczywego brudu (ach te kąpiele rzeczne), albo po prostu zadbać o jego futerko. Serdecznie zapraszamy!

Profesjonalne strzyżenie kotów

„Ciche dni” i podrapane ręce po próbie rozczesania kołtunów na sierści Twojego kota mogą przejść do historii. Zapraszamy do naszej Przychodni, gdzie profesjonalny groomer szybko i sprawnie przeprowadzi strzyżenie Twojego pupila.

Przystrzyżona kocia sierść to nie tylko wygoda dla właściciela. Nie wszystkie koty są czyściochami w odpowiedni sposób dbającymi o higienę, inne chciałyby o nią dbać, ale nadwaga lub wiek mogą utrudniać im właściwą pielęgnację sierści.

Doskonale wiemy, jak obchodzić się z delikatną kocią skórą.

Można ostrzyc psy rasowe jak i wszelkiej maści psy nierasowe.

Staramy się aby odbywało się to w atmosferze przyjaźni i spokoju. Każdy pupil traktowany jest indywidualnie i ważną sprawą jest aby jak najmniej narażony był na stres związany z nową sytuacją.

Fryzury dobieramy standardowo lub na indywidualne zamówienie właściciela psa.

Każdego psa, dużego i małego, można także wykąpać na miejscu.

Przy okazji strzyżenia można obciąć pazurki.

Strzyżemy także mające problemy z sierścią koty perskie.