Dowiedz się więcej o przychodni weterynaryjnej 'Manta'

Przychodnia Weterynaryjna „Manta” przy ul. Czerniakowskiej 18 istnieje od 2014 r.  Przedtem (od 1984r.)  lecznica działała na Sadybie przy ul. Zacisznej 10, od samego początku prowadzona przez lek. wet. Adama Modrzewskiego.

Nazwa lecznicy „Manta” nie jest przypadkowa, i została nadana na cześć nieżyjącej już ukochanej suczki dr Modrzewskiego. Manta jest patronem naszej lecznicy.

W Przychodni oferujemy pełen zakres usług weterynaryjnych: interna, chirurgia, szczepienia, chipowanie i pełna diagnostyka laboratoryjna oraz USG.

Przychodnia jest czynna 6 dni w tygodniu zawsze gotowa udzielić niezbędnej pomocy.

W poczekalni naszej Przychodni znajduje się specjalne miejsce wydzielone dla kotków tzw. Koci Kącik, aby kotki i pieski nie stresowały się przy wzajemnym kontakcie.

Małgosia_1

Lek. wet. Małgorzata Wojtach-Bereda ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2009 roku. Od tego czasu- aktywna zawodowo.
Z Przychodnią MANTA związana od samego początku czyli od 2014 roku. Pani Doktor pełni funkcje ordynatora i jest właścicielką przychodni od września 2018. Zajmuje się:
– interną / chorobami wewnętrznymi : psów i kotów
– anestezjologią
– leczeniem gryzoni i zajęczaków
Od niedawna Pani Doktor rozwija swoje umiejętności w dziedzinie USG
Prywatnie szczęśliwa właścicielka suni Kory oraz dwóch kotek Sziszy  i Tosi

adam_1

Lek. wet. Adam Modrzewski – lek.wet z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Internista i chirurg, specjalizuje się w chorobach małych zwierząt. Prowadził przychodnię od 1984 do 2018 roku.

tobota

Lek.wet. Aleksandra Tobota jest specjalistką od chorób psów i kotów. Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ukończyła w 2009 roku. O tym ,że zostanie
lekarzem weterynarii wiedziała od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończyła 3 letnie studia podyplomowe, uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z pacjentami internistycznymi. Stale dokształca się i
poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie mama Mai i Kacperka oraz miłośniczka podróży, tańca i jazdy na nartach .

Urszula

Lek.wet. Urszula Plecińska od najmłodszych lat chciała zostać weterynarzem. Jako studentka już w 2011r zaczęła uczęszczać na całoroczne praktyki studenckie i trwało to aż do końca studiów w 2016r. Najpierw związana zawodowo z Otwockiem, równocześnie pracując w lecznicach w Warszawie. W przychodni Manta obecna od lipca 2019r. Pani doktor często uczestniczy w różnych konferencjach medycznych i szkoleniach, ostatnio brała udział w programie WorkExperience w Animal Hospital w Birmingham. Prywatnie właścicielka kota Simby i suni Luny

maria

spec. chorób psów i kotów Maria Kłucjasz –  dermatologia, alergologia, otologia
W 2009 Medycyna Weterynaryjna ukończona z wyróżnieniem.

Od 2014 z tytułem specjalisty Chorób psów i kotów.
Ukończyła dermatologię weterynaryjną European School for Advanced Veterinary Studies University of Luxembourg (2017-2019)

Aktywna członkini ESVD (European Society Of Veterinary Dermatology), bierze udział w zagranicznych warsztatach oraz konferencjach dermatologicznych.
W przychodni wykonuje m. in. badania trichoskopowe, cytologiczne, mykologiczne oraz testy alergiczne.

A czas wolny poświęca na piesze wycieczki, w domu chętnie gotuje egzotyczne potrawy.
Ostatnio odkrywa nową pasję – morsowanie.
magda

lek.wet. Magdalena Tierentiew
Absolwentka weterynarii, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Już jako studentka zaczęła uczęszczać na całoroczne praktyki studenckie do Przychodnia Manta i trwało to do końca studiów.
W naszej Przychodni – Pani Doktor prowadzi pacjentów z problemami internistycznymi . Od kilku lat rozwija swoje umiejętności w dziedzinie kardiologii. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu interny i kardiologii psów i kotów.

Prywatnie miłośniczka roślin i  podróży.