Dowiedz się więcej o przychodzi weterynaryjnej 'Manta'

Przychodnia Weterynaryjna „Manta” przy ul. Czerniakowskiej 18 istnieje od 2014 r.  Przedtem (od 1984r.)  lecznica działała na Sadybie przy ul. Zacisznej 10, od samego początku prowadzona przez lek. wet. Adama Modrzewskiego.

Nazwa lecznicy „Manta” nie jest przypadkowa, i została nadana na cześć nieżyjącej już ukochanej suczki dr Modrzewskiego. Manta jest patronem naszej lecznicy.

W Przychodni oferujemy pełen zakres usług weterynaryjnych: interna, chirurgia, szczepienia, chipowanie i pełna diagnostyka laboratoryjna oraz USG.

W Przychodni działa również salonik pielęgnacyjny, w którym można ostrzyc i wykąpać zarówno psa jak i kota, obciąć pazurki itp. Przygotowujemy psy do wystaw i trymujemy na życzenie właściciela. Wszystko odbywa się bezstresowo. W razie konieczności zwierzętom bardzo nerwowym podajemy środki uspokajające, zawsze pod czujną kontrolą lekarza weterynarii.

Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu zawsze gotowa udzielić niezbędnej pomocy.

W poczekalni naszej Przychodni znajduje się specjalne miejsce wydzielone dla kotków tzw. Koci Kącik, aby kotki i pieski nie stresowały się przy wzajemnym kontakcie.

Adam-Modrzewski_2

Dr Adam Modrzewski – lek.wet z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Internista i chirurg, specjalizuje się w chorobach małych zwierząt. Prowadzi przychodnię od 1984 roku.

Małgosia_@-180x180

Pani Doktor lek. wet. Małgorzata Wojtach-Bereda ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2009 roku. Od tego czasu- aktywna zawodowo.
Z Przychodnią MANTA związana od samego początku czyli od 2014 roku. Pani Doktor pełni funkcje ordynatora , zajmuje się:
– interną / chorobami wewnętrznymi : psów i kotów
– anestezjologią
– leczeniem gryzoni i zajęczaków
Od niedawna Pani Doktor rozwija swoje umiejętności w dziedzinie USG
Prywatnie szczęśliwa właścicielka 2 letniej suni Kory oraz dwóch kotek Sziszy ( 7 lat ) i Tosi ( 6 lat)

ewa_konarzewska

Ewa Konarzewska dyplom lekarza weterynarii uzyskała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W trakcie studiów odbyła praktyki zagraniczne w Roseland Animal Hospital w South Bend, USA, oraz w szpitalu dla zwierząt Uniwersytetu Medycyny Weterynaryjnej w Wiedniu. Podczas pierwszych miesięcy pracy na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii zainteresowała się diagnostyką cytologiczną, oraz hematologią. Ukończyła min. kurs Cytologii Klinicznej Psów i Kotów, Zaawansowany Kurs Diagnostyki Cytologicznej Chłoniaków i Białaczek (Francesco Carrani), oraz Warsztaty „Diagnostyka laboratoryjna w Praktyce” pod okiem Pani dr Janiny Łukaszewskiej. Swoje zainteresowania pogłębia również w trakcie Warsztatów Dermatologii Klinicznej ( Dermawet). Prywatnie dr Ewa jest właścicielką dwóch kotów: Korwinka i Zohana, oraz pieska Fenka.

tobota

Lek.wet. Aleksandra Tobota jest specjalistką od chorób psów i kotów. Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie ukończyła w 2009 roku. O tym ,że zostanie
lekarzem weterynarii wiedziała od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończyła 3 letnie studia podyplomowe, uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w pracy z pacjentami internistycznymi. Stale dokształca się i
poszerza wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie mama Mai i Kacperka oraz miłośniczka podróży, tańca i jazdy na nartach .

dorota_modrzewska

Dorota Modrzewska zajmuje się w Przychodni pielęgnacją psów i kotów. Ma ogromne doświadczenie w kontakcie ze zwierzętami i dzięki temu wszystko odbywa się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze.

Katarzyna-Frączek

Do zespołu dołaczyła również Katarzyna Frączek, która także zajmuje się pielegnacją psów i kotów a jej pasją jest ratowanie bezdomnych zwierząt i pomaganie w ich adopcji