Dowiedz się więcej o przychodzi weterynaryjnej 'Manta'

onas_6
onas_5
onas_4
ona_2

Przychodnia Weterynaryjna „Manta” przy ul. Czerniakowskiej 18 istnieje od 2014 r.  Przedtem (od 1984r.)  lecznica działała na Sadybie przy ul. Zacisznej 10, od samego początku prowadzona przez lek. wet. Adama Modrzewskiego.

Nazwa lecznicy „Manta” nie jest przypadkowa, i została nadana na cześć nieżyjącej już ukochanej suczki dr Modrzewskiego. Manta jest patronem naszej lecznicy.

W Przychodni oferujemy pełen zakres usług weterynaryjnych: interna, chirurgia, szczepienia, chipowanie i pełna diagnostyka laboratoryjna oraz USG.

W Przychodni działa również salonik pielęgnacyjny, w którym można ostrzyc i wykąpać zarówno psa jak i kota, obciąć pazurki itp. Przygotowujemy psy do wystaw i trymujemy na życzenie właściciela. Wszystko odbywa się bezstresowo. W razie konieczności zwierzętom bardzo nerwowym podajemy środki uspokajające, zawsze pod czujną kontrolą lekarza weterynarii.

Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu zawsze gotowa udzielić niezbędnej pomocy.

W poczekalni naszej Przychodni znajduje się specjalne miejsce wydzielone dla kotków tzw. Koci Kącik, aby kotki i pieski nie stresowały się przy wzajemnym kontakcie.

Adam-Modrzewski_2

Dr Adam Modrzewski – lek.wet z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Internista i chirurg, specjalizuje się w chorobach małych zwierząt. Prowadzi przychodnię od 1984 roku.

Małgosia_@

Pani Doktor lek. wet. Małgorzata Wojtach ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie w 2009 roku. Od tego czasu- aktywna zawodowo.
Z Przychodnią MANTA związana od samego początku czyli od 2014 roku. Pani Doktor pełni funkcje ordynatora , zajmuje się:
– interną / chorobami wewnętrznymi : psów i kotów
– anestezjologią
– leczeniem gryzoni i zajęczaków
Od niedawna Pani Doktor rozwija swoje umiejętności w dziedzinie USG
Prywatnie szczęśliwa właścicielka 15 letniej suni Roni, 5 miesięcznej suni Kory oraz dwóch kotek Sziszy ( 5 lat ) i Tosi ( 4 lata)

Dorota-Modrzewska_2

Dorota Modrzewska zajmuje się w Przychodni pielęgnacją psów i kotów. Ma ogromne doświadczenie w kontakcie ze zwierzętami i dzięki temu wszystko odbywa się w przyjemnej, bezstresowej atmosferze.

Do zespołu dołaczyła również Katarzyna Fraczek, która także zajmuje się pielegnacją psów i kotów a jej pasją jest ratowanie bezdomnych zwierząt i pomaganie w ich adopcji